Повернення товару: 

Ви можете відмовитись від товару у будь який час до його отримання, або в момент передачі товару кур’єром.  Повернення  товару здійснюється тільки якщо зберігся його товарний вигляд (упаковка, пломби, ярлики).

Якщо придбаний товар Вам не підійшов по розміру чи кольору Ви можете повернути його в наш магазин згідно «Закону України про захист прав споживачів» (виключення, товари які не підлягають поверненню: пелюшки, натільна білизна, соски, пляшечки для годування, постільна білизна, іграшки…).

Також, Ви можете повернути товар неналежної якості. Під товаром неналежної якості мається на увазі товар, який не може забезпечити виконання своїх функціональних якостей. Отриманий товар повинен відповідати опису товару на сайті. Відмінності елементів дизайну або оформлення від заявлених в описі на сайті не свідчить про несправність або дисфункцію товару.

Зовнішній вигляд, комплектність товару, а також, комплектність всього заказу повинна бути перевірена отримувачем у момент доставки товару. При отриманні товару Ви ставите свій підпис в квитанції про доставку, в графі «Заказ прийняв, комплектність повна, послуга по доставці отримана, претензій до кількості і зовнішнього виду не маю». Після отримання заказу скарги до зовнішніх дефектів товару, його кількості, комплектності і товарного вигляду не приймаються.