РІЗНОВИДИ ТКАНИН   

Одним з найголовніших моментів при купівлі одягу для дітей є тканина . Дуже важливо, щоб речі були виготовленні з якісної бавовни без синтетичних домішок.Нижче ми спробуємо пояснити різновиди найпопулярніших тканин з яких виробляють одяг для малюків.

    КУЛІР — найтонша тканина з бавовни. Ідеально підходить для новонародженних у літній період. Вона гіпоалергенна, екологічна, добре тягнеться в ширину і мало мнеться. Так само, речі з куліра можна одягати в зимовий період під більш теплий одяг у якості спідньої білизни. КУЛІР-АЖУР — полегшенний варіант куліра. Підходить для жаркого літа так як тканина має фактуру «в дірочку», що майже не відчувається.

     ІНТЕРЛОК — натуральна тканини з бавовни. Гладка з обох сторін. Плотніша ніж кулір. Володіє такими властивостями: антиалергенна, зносостійка (не розтягується, практично не змінює своєї форми), м'яка. Прати можна як руками, так і в пральній машині, при температурі не більше 40 градусів.

    БАЙКА — бавовняна тепла тканина за начосом з двох сторін, ідеально зберігає тепло. Перуть речі з бавовни при температурі не вище 40 градусів.   

    МАХРА — бавовняна м'яка тканина, приємна на дотик. Ворс може бути як з однієї сторони так і з двох. Чим довший ворс, тим тепліший одяг. Ідеальний матеріал для виготовлнення теплих речей. В нашому магазині представленні теплі комбінезони (чоловічки) з махри. 

     РИБАНА — схожа на в'язану гумку, добре тягнеться. Роблять її з бавовни, та іноді додають лайкру. Однією з переваг є гідроскопічність. Тканина добре вбирає вологу, при цьому дозволяє шкірі дихати так як виготовленна з бавовни. Рекомендується прання при температурі не вище 30 градусів.  

      ВЕЛЮР — тканина з ворсом. На відміну від махри, у велюрі тільки з однієї сотрони ворс і він більш грубий і товщий. Головною перевагою велюра є його міцність та довговічність.

У будь якому разі, якщо Ви не впевненні у Вашому рішенні щодо тканини, з якої виготовлена річ, наші співробітники Вам з радістю допоможуть.