Бренди
Татошка
Український виробник одягу для новонароджених. Компанія створена у 1999 році. Основною метою є виготовлення для дітей та новонароджених одягу високої якості та зручності. ТМ має широченний асортимент одягу та аксесуарів, що задовольнить найвибагливих батьків.
Мікка
Мікка - український бренд для новонароджених. Бренд розробленний спільно з ТМ Татошка для самих маленьких клієнтів. Одяг високої якості, зручності за доступною ціною.
Mag Baby
Український креативний бренд одягу для новонароджених. Продукція ТМ Mag Baby це не тільки практичність для батьків, а ще й комфорт та тепло для дитини. Вся продукція розроблена ексклюзивно торговою маркою.
MERRY BEE
Український виробник одягу для новонародженних і діток старше 1 року. Якісні матеріали, красиві колекціі, широкий асортимент
Love & Carry
Українська компанія, почала свою діяльність у 2010 році. Спеціалізується на виробництві сучасних та безпечних товарів для батьків та дітей. Продукція ТМ продається по всьому світу та має відповидні сертіфікати якості.
Minikin
Українська компанія почала свою діяльність у 2002 році в м.Харків. Одним з пріоритетів компаніі є виготовлення одягу з ЄКОматеріалів, які забезпечуюсь безпеку Вашим дітям: 100% бавовна; безфалатні фарби; фурнітура без ніколя
Cubika
Cubika український виробник - це іграшки виготовлені з дерев, які ростуть в екологічно чистому районі Карпат. При фарбуванні використовується фарба на водній основі, яка зроблена за новітньою німецькою технологією. Вся продукція Cubika сертифікована для дітей від 18 місяців. Іграшки поставляються в красивій коробці сучасного дизайну.
Puzzlika
Пазли — розвиваюча забава для дітей. Puzzlika дуже зносостійка і зможе прослужити не один рік. Віготовлено в Украіїні
Skip Hop
SkipHop - американський бренд аксесуарів для мам, іграшок та посуду для дітей. Весь посуд виготовлен з безпечних матеріалів
Carter`s
американський бренд одягу для дітей від народження і до 14 років